Članska ekipa ROLTEK DOB

Predstavnik kluba: BOJAN GASIOR, MARJAN CERAR, JANEZ AVSEC, DEJAN MILIČ

Fizioterapevt: MARKO AUPIČ, JAKA BORIŠEK

Zdravnik: MARKO STARBEK

Strokovni štab NK Roltek Dob:
Žan Cerar(pomočnik trenerja), Jernej Javornik(trener), Nedo Miletič(pomočnik trenerja)
Strokovni štab NK Roltek Dob(z leve): Marko Aupič(fizioterapevt), Dejan Milič(trener vratarjev), Žan Cerar(trener), Jernej Javornik(glavni trener)

IGRALCI:

IZ NAŠEGA ARHIVA:

Članska ekipa NK Roltek Dob 2020 – 2021
Prvaki 2.SNL 2013/2014 – NK ROLTEK DOB
PRVAKI 2-SNL 2013-2014- KLEMEN KUNSTELJ-MARKO LUNDER- ALBIN VEZIROVIČ
Prvaki 2.SNL 2013/2014 – NK ROLTEK DOB
Bojan Gasior, Predsednik ŠD Dob – NK Roltek Dob
Prvaki 2.SNL 2013-2014
Direktor NK Roltek Dob Marjan Cerar in dolgoletni kapetan NK Roltek Dob Klemen Kunstelj
Predstavniki NK Roltek Dob na obisku pri pokrovitelju, podjetju Roltek d.o.o., Dob . Na fotografiji z leve: Dušan Smolnikar(trener NK Roltek Dob), Marjan Cerar(Direktor nogometne šole NK Roltek Dob), Miro Borkovič(skrbnik ključnih kupcev Roltek d.o.o.), Simon Cerar(vodja tehnologije in nabave Roltek d.o.o.), Barbka Kosec(vodja marketinga Roltek d.o.o.) in Janez Avsec(tehnični direktor NK Roltek Dob)
Miro Smolnikar(ekonom NK Roltek Dob) in Janez Kosec ml.(vodja proizvodnje Roltek d.o.o.)